Jak się nazywają narty dla małego dziecka? Możliwość komentowania Jak się nazywają narty dla małego dziecka? została wyłączona

jak się nazywają narty dla małego dziecka

W związku z nartami czy narciarstwem pojawia się wiele pytań. Większość z nich jest uzasadniona i dotyczy na przykład tego, jakie wybrać narty. Zdarzają się jednak także inne pytania, które wprawiają nas w pewne zdumienie. I właśnie takiej kwestii chcemy poświęcić nieco miejsca.

Czy narty dla małego dziecka mają osobną nazwę?

Analizując, czego szukają użytkownicy sieci, natrafiliśmy na pewne pytanie. Otóż internauci pytają się między innymi, jak się nazywają narty dla małego dziecka… Spotkaliśmy się więc w gronie redakcyjnym, aby spróbować odnaleźć odpowiedź na to jakże nurtujące pytanie. Czy istnieje jakiś osobny termin, który opisywałby precyzyjnie narty dla dziecka, a zwłaszcza małego? Po długim i raczej bezowocnym namyśle doszliśmy gremialnie do wniosku, że właściwie nie ma takiego słowa. Wyglądałoby więc na to, że nie ma sensu szukać go nie wiadomo gdzie, gdyż odpowiedź na pytanie jest proste.

No to jak miałyby się nazywać narty dla małego dziecka? – zapyta ktoś niecierpliwe. No właśnie tak – odpowiadamy – nazywamy je nartami dla małego dziecka. Możemy też użyć pewnego zdrobnienia i określić je mianem „nartek”. Choć też zdajemy sobie z drugiej strony sprawę, że nie wszyscy lubią, kiedy się używa zdrobnieć, szczególnie wówczas, kiedy nie jest to konieczne. Dlatego też nawet nie proponujemy takich określeń jak „narciątka” czy „nartusie” – które brzmią raczej komicznie.

Poprzedni artykułNastepny artykuł