Tort dla narciarza na urodziny Możliwość komentowania Tort dla narciarza na urodziny została wyłączona

tort dla narciarza

Umiejętność dekorowania słodkości należy uznać za prawdziwy kunszt. Niektóre mogłyby spokojnie być podziwiane w muzealnych gablotkach jako dzieła sztuki. U co zdolniejszych cukierników możemy zamówić torty, które spełnią oczekiwania jubilatów. Również narciarz może otrzymać specjał utrzymany w stylistyce narciarskiej. Propozycji jest naprawdę wiele.

Torty tematyczne

Dość często zamawiamy w cukierniach torty na specjalne okazje. Dodatkową atrakcją, jest umieszczenie na nich dekoracji, które kojarzą się z osobą ofiarowaną. Chłopcy nierzadko otrzymują słodkości, które przybierają postać boisk piłkarskich, na których stoi piłkarz lub nawet kilku. Natomiast dziewczynki z wielką radością w oczach witają tort przypominający bajkowy zamek, na którego wieży znajduje się piękną księżniczka.

Nie stoi nic na przeszkodize, aby także pasjonat białego szaleństwa dostał na urodziny tort, o jakim co najwyżej dotąd śnił.

Pomysłowość bez granic

Przeglądając w sieci bogate galerie, co rusz natrafiamy na interesujące propozycje. Świetnie prezentuje się słodkość w postaci pokrytego lukrem kopczyka, który wygląda jak stok. Tym bardziej, że umieszczone zostały na nim drzewka, a z góry zjeżdża figurka narciarza. Przekonujemy się również, że te smakowitości mogą zawierać wiele humoru. Często spotykamy maleńkiego narciarza „schowanego” w kuli śnieżnej. Mogą to być tylko buty i narty wystające ze śniegu.

Jaki pomysł wybierzemy, zależy od nas albo inwencji cukiernika!

Pozostaje tylko pewien kłopot, aż żal kroić te małe dzieła sztuki i jeść, choć z drugiej strony rzeczywiście wyglądają pysznie.

Poprzedni artykułNastepny artykuł