Narty latem w Polsce Możliwość komentowania Narty latem w Polsce została wyłączona

narty latem w Polsce

Często w kontekście jazdy na nartach używamy określenia „białe szaleństwo”. Tymczasem okazuje się, że można szaleć na nartach także wtedy, gdy okolica nie jest zakryta puszystą warstwą śniegu. To dobra okazja, by utrzymać formę przed rozpoczęciem właściwego sezonu. Gdzie wybrać się w Polsce na narty latem?

Ośrodki narciarskie latem

O czym już niejednokrotnie pisaliśmy, niemal w każdym zakątku Polski można uprawiać narciarstwo. Nie tylko więc w miejscowościach położonych w górach, ale i na terenach niżej położonych, a nawet nizinach. W Beskidach czy Sudetach panuje fantastyczny klimat, który, rzecz jasna, sprzyja narciarstwu, ale także w innych miejscach można spędzić miło czas. W jakich?

Warszawa

Stolica nie przyciąga może niezliczonej liczby narciarzy, ale dość spore ich grono znajduje w niej odpowiednie warunki, by kultywować swoje sportowe zainteresowania. W najwyższym punkcie miasta, położonym na 152 metrze, znajduje się całkiem atrakcyjny ośrodek narciarski. Co tam na nas czeka? – choćby 230 metrów stoków. Zimą obleka się je sztucznym śniegiem, latem zaś polewa wodą.

Zainteresują szczególnie początkujących bądź średniozaawansowanych narciarzy. Pierwsi nabiorą pewności siebie, a drudzy popracują nad formą. Dla tych, którzy lubią wjechać na górkę, są dwa wyciągi: orczykowy oraz talerzykowy. Jeżeli ktoś zechce spróbować innej rozrywki – to ma do dyspozycji akcesoria do zabawy wodnej.

Gdańsk

Nie mniejsze atrakcje dla narciarzy czekają latem w Gdańsku. Skorzystają w stolicy Trójmiasta z taśmy treningowej, która pokrywa się materiałem doskonale imitującym śnieg. Jest też wypożyczalnia sprzętu, bar i kącik zabaw dla pociech. Co ciekawe, obiekt ten znajduje się pod dachem!

Poprzedni artykułNastepny artykuł